0216 576 66 05
bilgi@etcinsaat.com
Türkce
English

HAKKIMIZDA


20 Seneyi aşan sektör tecrübesinin bir ürünü olan ETC ,sahip olduğu birikim,tecrübe ,yetenek ve kalite anlayışı ile spa,thermal,thalasso,wellness,güzellik ve estetik alanlarında tasarım ,projelendirme,fizibilite ve anahtar teslim projelendirme konularında danısmanlık ve uygulama hizmeti sunmaktadır.

Müşterilerine SPA ekipmanları tedariği konusunda da çözümler sunan ETC, konusunda uzman, kalitesi ve güvenilirliği uluslararası proje ve sertifikalarla onaylanmış dünya lideri firmalarla yaptığı iş ortaklıkları ile müşterilerine en uygun , %100 müşteri memnuniyeti odaklı, sorunsuz çözümler yaratmayı İlke edinmiştir.

Etc inşaat üretimden satışa, satıştan, satış sonrası teknik servis hizmetine kadar her alanda kaliteli, kişiye özel, yenilikçi çözümler üretmeyi vazgeçilmez amacı olarak belirlemiştir.

Gelişen dünyada hızla yenilenen teknolojilerin yakın takipçisi ve uygulamacısı olan ETC, en yakın ve güvenilir yol arkadaşınızdır.

Biz Kimiz ?

 • Danışman olarak ETC , yılların getirdiği bilgi birikimi ile o projeye uygun fonksiyonları ve bunlar arasındaki bağlantıları tanımlayarak en doğru planlamayı yapar.

  ETC , yılların birikimi ve her biri kendi alanında uzmanlaşmış ekibiyle ‘Anahtar Teslim’ iş yapma konusunda Türkiye sınırları içerisindeki liderliğini uluslararası alana da taşıyarak sektöründe dünyanın en saygın markalarından biri haline gelmiştir

VİZYONOMUZ & MİSYONUMUZ

Vizyonumuz

Dünya hızla gelişiyor.Her geçen gün kalite çıtası yükseliyor.

ETC İNŞAATın vizyonu gelişmekte olan son teknoloji,detay ve tasarımları takip ederek hem kendi hizmet alanında daha iyisini yapmak hem de müşterilerinin bu rekabet ortamında diğerlerinin önüne geçmesini sağlamaktır.


Misyonumuz

ETC kalite üretir.

ETC nin misyonu ,detayları çözülmüş tasarımcı açısından estetik işveren açısından rantabl işletmeci açısından uzun ömürlü ve sorunsuz uygulamaları en kısa sürede ve kaliteden taviz vermeksizin gerçekleştirmektir.ETC DE çalışan herkes bu bilinçtedir ve büyük ailenin bir parçasıdır.İşte bu sebeptendir ki ETC kalite üretir.

BAZI PROJELERİMİZ

Özel tasarımları,kaliteli uygulamalar ile buluşturan profesyonel ekip; Prestejli projelerimizden bazıları Spa@wellness projelerinde kullanılan ürünlerimizin kalitesini; deneyimimiz ve sürekli gelişim için gösterdiğimiz çaba ile destekliyoruz.


 • Bolu Tarihi Sultan Hamamı.

 • Azerbaycan Bakü Buzovna

 • Varyap Ataşehir

 • Kuzey Irak Erbil Çoban Holding

 • Erzurum Kızılay Otel

 • Yalova Ramada

 • Bakırköy Hilton

 • Tuzla Holiday inn

 • İzmir Çeşme Alaçatı Mnastır Hotel