0216 576 66 05
bilgi@etcinsaat.com
Türkce
English

HİZMETLERİMİZ


SPA DANIŞMANLIĞI

HERŞEY BİR ÖENERİ İLE BAŞLAR

Danışman olarak ETC , yılların getirdiği bilgi birikimi ile o projeye uygun fonksiyonları ve bunlar arasındaki bağlantıları tanımlayarak en doğru planlamayı yapar. Gerek sosyal tesis gerekse son kullanıcı projelerinde, mekansal ilişkiler ile mekanlara ilişkin teknik ihtiyaçları en doğru şekilde belirler ve o projeye özgü optimum mühendislik çözümlerini müşterilerine sunar. Ayrıca o projede yer alan diğer tüm disiplinler arasındaki koordinasyonu sağlayarak, bir SPA’nın nasıl projelendirilmesi gerektiğinin cevabını sunar.

SPA TASARIM

HERZAMAN İYİ TEKLİFLER SUNAR

ETC , uzun yıllardır edindiği deneyimi, ustalığı ile birleştirerek, bir SPA projesini en başından başlayıp en ince ayrıntısına kadar projelendirir ve inşa eder. Yaratıcı mimar ve mühendis uzman kadrosu ile hayallerinizi gerçekleştirecek mimari tasarımları ve mühendislik çözümlerini ortaya koyarak, bireysel gereksinimlerinizi karşılayan, fonksiyonel ve çarpıcı spa konseptleri yaratır. Spa&Wellness tasarımı ve uygulaması konusunda dünyadaki en son teknolojik gelişmeleri ve trendleri takip eden ETC, müşterilerine geleceğe yön veren, esnek çözümler sunar.

ÜRETİM VE UYGULAMA

GÜVENİNİZİN ESERİ

ETC , yılların birikimi ve her biri kendi alanında uzmanlaşmış ekibiyle ‘Anahtar Teslim’ iş yapma konusunda Türkiye sınırları içerisindeki liderliğini uluslararası alana da taşıyarak sektöründe dünyanın en saygın markalarından biri haline gelmiştir. Bunu, yalnızca Türkiye’de değil, Rusya, B.A.E, Türkî Cumhuriyetler, Kıbrıs ve Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde gerçekleştirdiği sayısız proje ile kanıtlayan ETC üretimin her aşamasında, belirlenmiş standartlara uygun malzeme ve teknik donanım kullanarak gerek sahada gerekse özel imalathanesinde en üst kalitede hizmeti sunar.

SATIŞ SONRASI HİZMETLER

HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRIN

ETC projelerinde hizmetler, proje tesliminden sonra da devam eder. ETC için önemli olan verilen hizmet sonrası müşterilerinin her türlü istek ve ihtiyaçlarına anında cevap vererek onların memnuniyetini en üst seviyeye çıkartacak hizmet kalitesine ulaşmaktır. Altında ETC imzası bulunan her türlü teknik servis ve bakım süreçleri uzman çalışanlarımız tarafından titizlikle gerçekleştirilmektedir.