0216 576 66 05
bilgi@etcinsaat.com
Türkce
English

ÜRÜNLERİMİZ


20 Seneyi aşan sektör tecrübesinin bir ürünü olan ETC ,sahip olduğu birikim,tecrübe ,yetenek ve kalite anlayışı ile spa,thermal,thalasso,wellness,güzellik ve estetik alanlarında tasarım ,projelendirme,fizibilite ve anahtar teslim projelendirme konularında danısmanlık ve uygulama hizmeti sunmaktadır.

Gelişen dünyada hızla yenilen teknolojilerin yakın takipçisi ve uygulamacısı olan ETC, en yakın ve güvenilir yol arkadaşınız.

YÜZME HAVUZLARI

İhtiyaçlarınız doğrultusunda kullanım alanınıza en uygun (Olimpik. yarı olimpik, villa havuzları süs havuzları vb..) havuzun tespit edilip. Kullanım amacı yanı sıra görsel açıdan da üst düzeyde bir havuz sizin için tasarlanacak, her türlü teknik ekipman havuzunuza değer katmak için sisteminize entegre edilip servisimizle desteklenecektir. Havuzun yerleşimi planı (Vaziyet planındaki konumu, rüzgar yönü, güneş ışınlarından etkilenişi, suyun boşaltılması, elektrik sistemi, havuzun görüntüsü, yüksekliği, güvenlik sistemi) Havuzun geometrik şekli Havuzun taban kesitinin belirlenmesi Yapım teknikleri, yapıyı oluşturacak sistemi ve elemanları belirleyerek vaziyet planı, havuz planı ve mimari rapor oluşturularak müşterilerimize sunulur.